Suchý a Šlitr
Blues pro tebe
V posleCdní době jdu do sebe,zpívám o tobě blues pro teG7be.
/: Čas, jak Cřeky příval C7plyne,
co jsem Fvčera zpíval Fmijiné
zpívám Cdneska jen a Dmi7jen G7pro teCbe. G7 :/
Zpívám blues jen a jen pro tebe,
snad zapomenu příští den už na tebe.
/: Jestli se mi to povede,
tak žádná víc už nesvede
abych pro ni dělal to, co pro tebe. :/
Všechno jsem opustil pro tebe,
pro nic víc jsem nežil, než pro tebe.
/: Co si teďka počít mám,
když jsem tady zůstal sám,
když jsem tady zůstal sám bez tebe. :/
Někdy jsem zlostí celej bez sebe,
chci, aby hrom uhodil do tebe.
/: A deset minut nato hned
já beru svoji kletbu zpět,
já beru svoji kletbu zpátky na sebe. :/